[Jezus] wzi患szy pi耩 chleb闚 i dwie ryby, spojrza w niebo, odm闚i b這gos豉wie雟two i po豉mawszy chleby, da je uczniom, uczniowie za t逝mom. (Ewang. wg 鈍. Mateusza)

Og這szenia duszpasterskie

Dzisiaj (9. sierpnia) XIX niedziela zwyk豉

— kolekta jest tzw. specjalna

— w Biskupicach – odpust ku czci 鈍. Jacka

Pragn serdecznie podzi瘯owa wszystkim, kt鏎zy przyczynili si do pi瘯nego prze篡cia uroczysto軼i Pierwszokomunijnej w Koz這wicach w ubieg陰 niedziel – dzi瘯uj ministrantom, Wiktorii (kt鏎a by豉 przy dzieciach pierwszokomunijnych), pani organistce Ma貪osi i naszej orkiestrze oraz wszystkim za przygotowanie oraz za pomoc w przebiegu uroczysto軼i komunijnej.

W czwartek (13. sierpnia), o godz. 19.00 w Koz這wicach nabo瞠雟two fatimskie.

15. sierpnia (sobota) przypada uroczysto嗆 Wniebowzi璚ia Naj鈍. Maryi Panny – zgodnie z przykazaniem ko軼ielnym jeste鄉y zobowi您ani do uczestnictwa we Mszy 鈍. – zatem zapraszam na Msze 鈍., kt鏎e b璠 odprawione jak w ka盥 niedziel, a na zako鎍zenie ka盥ej Mszy 鈍. b璠zie po鈍i璚enie zi馧 i kwiat闚.

A w nast瘼n niedziel,16. sierpnia, nast徙i zmiana porz康ku Mszy 鈍.: w Koz這wicach Msze 鈍. zostan odprawione o godz. 7.30 i 9.30 , a w Jamach Msza 鈍. b璠zie godz. 11.00.

ZAPOWIEDZI PRZED印UBNE:
Kamil Szyd這wski (Poniatowa) i Justyna Kupska (Jamy) – zap. I