Bo Syn Cz這wieczy nie przyszed, aby mu s逝穎no, lecz 瞠by s逝篡 i da swoje 篡cie jako okup za wielu. (Ewang. wg 鈍. Marka)

Og這szenia duszpasterskie

Dzisiaj (17. pa寮ziernika) XXIX niedziela zwyk豉

W czwartek, 21. pa寮ziernika, w Koz這wicach b璠zie tzw. Wieczna Adoracja Naj鈍. Sakramentu. Program Adoracji jest podany na kartkach z intencjami i wywieszony w gablotce. Tego dnia r騜aniec b璠zie o godz. 17.30.

A w pi徠ek, 22. pa寮ziernika, w Jamach i Koz這wicach b璠zie modlitwa r騜a鎍owa w r騜nych j瞛ykach (w zwi您ku ze zbli瘸j帷ym si tygodniem misyjnym w Ko軼iele).

Zbli瘸j si dni szczeg鏊nej modlitwy za naszych zmar造ch – kartki na wypominki s wy這穎ne na okienku z ty逝 ko軼io豉.

Od jutra mo積a telefonicznie lub osobi軼ie zamawia te „wa積iejsze” intencje Mszy 鈍. na rok 2022 (pozosta貫 intencje – jak co roku – b璠zie mo積a zamawia podczas odwiedzin kol璠owych).

Przypominam, 瞠 mo積a sk豉da ofiary na przysz這roczne Msze 鈍. za parafian i na cele charytatywne.

Ubieg貫j niedzieli przypada豉 rocznica moich urodzin – chc zatem podzi瘯owa za pami耩 oraz za otrzymane 篡czenia i kwiaty.