We幟ijcie moje jarzmo na siebie i uczcie si ode Mnie, bo jestem 豉godny i pokorny sercem, a znajdziecie ukojenie dla dusz waszych. (Ewang. wg 鈍. Mateusza)

11.01.2015
W koz這wickim ko軼iele odby si "noworoczny koncert", w wykonaniu naszej parafialnej orkiestry (sk豉daj帷ej si z muzyk闚 z Koz這wic, z Jam i z Gorzowa 奸.)

18.01.2015
Dzisiejszej niedzieli w Jamach i Koz這wicach zosta造 odprawione Msze 鈍. w intencji Bab i dziadk闚 - w zwi您ku ze zbli瘸j帷ym si Dniem Babci i Dziadka.

8.03.2015
W zwi您ku z Mi璠zynarodowym Dniem Kobiet w Jamach i Koz這wicach zosta造 odprawione Msze 鈍. w intencji wszystkich pa, kt鏎e te z tej okazji otrzyma造 s這dki upominek.

8.03.2015
W Koz這wicach w popo逝dniowym nabo瞠雟twie Gorzkich 畝li uczestniczy造 siostry j霩efitki z Kluczborka: s. Zuzanna, s. Zachariasza i s. Paulina - wyg這si造 nauk pasyjn i przewodniczy造 modlitwom przed Naj鈍i皻szym Sakramentem.

19.03.2015
W uroczysto嗆 鈍. J霩efa w Jamach i Koz這wicach zosta造 odprawione Msze 鈍. w intencji m篹czyzn i m這dzie鎍闚, kt鏎zy otrzymali te s這dki upominek.

26.04.2015
W IV niedziel wielkanocn, kt鏎a jest Niedziel Dobrego Pasterza, do parafii przybyli klerycy z opolskiego seminarium duchownego: Mateusz (z Gorzowa 奸御kiego), ㄆkasz (z Raciborza) oraz Micha (z Bytomia) - uczestniczyli w niedzielnych Mszach 安., czytaj帷 S這wo Bo瞠 i g這sz帷 kazanie, a podczas popo逝dniowego nabo瞠雟twa ukazali zebranym, czym jest seminarium.

10.05.2015
W Koz這wicach pi璚ioro dzieci przyst徙i這 po raz pierwszy do Komunii 安i皻ej.

26.05.2015
W Jamach i Koz這wicach z okazji Dnia Matki zosta造 odprawione Msze 鈍. w intencji Matek, po kt鏎ych w salceby s這dki pocz瘰tunek dla wszystkich Mam.

27.05.2015
W Bodzanowicach z r彗 ks. bpa Rudolfa Pierska造 sakrament bierzmowania otrzyma這 o鄉ioro m這dych parafian (z III klasy gimnazjalnej).

1.06.2015
Tradycyjnie 1. czerwca przypada Dniem Dziecka - w tej intencji w Koz這wicach i w Jamach zosta造 odprawione Msze 鈍., po kt鏎ych ka盥e dziecko otrzyma這 s這dki upominek.

28.06.2015
W Koz這wicach prze篡wali鄉y odpust parafialny - sum odpustow o godz. 11.00 odprawi i kazanie wyg這si o. Mieczys豉w Babraj, redemptorysta z Barda 奸御kiego.

12.07.2015
W ramach odpustu ku czci 鈍. Ma貪orzaty w Jamach, sum odpustow odprawi i okoliczno軼iowe kazanie wyg這si ks. Grzegorz Po幡iak - kierownik Studium Muzyki Ko軼ielnej w Opolu oraz Rzeczoznawca Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego ds. instrument闚 organowych.

14.07.2015
Wraz z parafi Biskupice udali鄉y si na coroczn pielgrzymk autokarow - w tym roku: do ζgiewnik (ko這 Krakowa) - w Biskupicach by komplet ch皻nych i oni pojechali du篡m autokarem, a w Koz這wicach i Jamach zg這si這 si 15 os鏏 i pojechali鄉y "ma造m" busem.

25.07.2015
Tego roku si鏚ma parafialna piesza pielgrzymka do Olesna, na rozpocz璚ie uroczysto軼i odpustowych ku czci 鈍. Anny nie dosz豉 do skutku z powodu za豉mania pogody i ulewnego deszczu - w tym roku wybra這 si na pielgrzymk wiele dzieci (z Koz這wic posz這 7 os鏏 z ks. proboszczem, w tym czworo dzieci, a z Jam - 11 os鏏, w tym te czworo dzieci).

11.08.2015
W Koz這wicach zatrzymali si pielgrzymi id帷y z Sycowa na Jasn G鏎 - w ko軼iele sprawowali Msz 鈍., a potem zostali ugoszczeni posi趾iem, przygotowanym przez parafian z Koz這wic i Jam.

25-26.08.2015
Ministranci z Koz這wic (6) wraz z ministrantami z parafii Biskupice i Ko軼ieliska wzi瘭i udzia w dwudniowej Pielgrzymce Ministrant闚 na G鏎ze 安. Anny.

29.08.2015
W Koz這wicach obchodzili鄉y parafialne Do篡nki.

12.09.2015
Wczesnym rankiem udali鄉y si na G鏎 安. Anny na sobotnie obchody kalwaryjskie ku czci Podwy窺zenia Krzy瘸 安i皻ego.

25.-27.09.2015
Marianki z Koz這wic i Jam (8) uczestniczy造 w Diecezjalnej Pielgrzymce Marianek na G鏎ze 安. Anny.

27.09.2015
W Jamach prze篡wali鄉y 安i皻o Plon闚.

19.10.2015
Jak co roku w Tygodniu Misyjnym zar闚no w Koz這wicach jak i w Jamach odprawiali鄉y r騜aniec misyjny, podczas kt鏎ego pierwsza cz窷 modlitwy "Zdrowa Maryjo" by豉 odmawiana w r騜nych j瞛ykach: malgaskim, 這tewskim, pidgin-english, diula i kikongo.

25-28.10.2015
W tych dniach prze篡wali鄉y parafialne rekolekcje, kt鏎e prowadzi o. Zbigniew Majewski - redemptorysta z Paczkowa.

5.12.2015
W przeddzie wspomnienia 鈍. Miko豉ja do zgromadzonych w ko軼iele w Jamach i Koz這wicach dzieci przyby Miko豉j, przynosz帷 ka盥emu "s這dki" upominek.

6.12.2015
W dzie wspomnienia 鈍. Miko豉ja, patrona ko軼io豉 w Jamach, 鈍i皻owali鄉y uroczysto嗆 odpustow, kt鏎ej przewodniczy i S這wo Bo瞠 wyg這si redemptorysta o. Zbigniew Majewski z Paczkowa.

13.12.2015
Podczas popo逝dniowego nabo瞠雟twa w Koz這wicach zostali zaprzysi篹eni nowi radni z nowowybranej rady parafialnej, a potem na plebanii by這 przed鈍i徠eczne spotkanie, w kt鏎ym wzi瘭i udzia nowi radni oraz parafialny zesp馧 Caritas.

19.12.2015
Parafialny zesp馧 Caritas z Koz這wic przygotowa coroczn Wigili dla os鏏 starszych i samotnych z naszej parafii.