Przyjd嬈ie do Mnie wszyscy, kt鏎zy utrudzeni i obci捫eni jeste軼ie, a Ja was pokrzepi. (Ewang. wg 鈍. Mateusza)

17.01.2016
Tradycyjnie w zwi您ku z Dniem Babci i Dniem Dziadka w Koz這wicach i Jamach zosta造 odprawione Msze 鈍. w ich intencji.

11.02.2016
W zwi您ku ze 安iatowym Dniem Chorego w Jamach i Koz這wicach zosta造 odprawione Msze 鈍. w intencji chorych, podczas kt鏎ych by udzielany Sakrament Namaszczenia Chorych.

6.03.2016
Jak ka盥ego roku, w zwi您ku z Mi璠zynarodowym Dniem Kobiet, zosta造 odprawione Msze 鈍. w intencji kobiet, natomiast po Mszy 鈍. wszystkie panie otrzyma造 s這dki upominek.

12.03.2016
W ramach Nadzwyczajnego Jubileuszu Mi這sierdzia,og這szonego przez papie瘸 Franciszka, ca造 nasz dekanat Gorz闚 奸御ki pielgrzymowa do ko軼io豉 jubileuszowego pw. Bo瞠go Cia豉 w Ole郾ie, gdzie uczestniczy w Jubileuszowej Eucharystii oraz nabo瞠雟twie do Mi這sierdzia Bo瞠go - co wi您a這 si z zyskaniem jubileuszowego odpustu.

19.03.2016
W dniu 鈍. J霩efa zosta造 odprawione Msze 鈍. w intencji M篹czyzn i M這dzie鎍闚 w Jamach i Koz這wicach, a wszyscy panowie - uczestnicy owych Mszy 鈍. - otrzymali s這dki upominek.

24.03.2016
W czasie diecezjalnej pielgrzymki ministrant闚 do Katedry, kt鏎a odbywa si w Wielki Czwartek, z r彗 ks. Biskupa Andrzeja Czai wyr騜nieni ministranci otrzymuj Dyplomy Uznania - w tym roku otrzyma go Dawid Gallus z Koz這wic.

30.03.2016
W Koz這wicach odby si Dekanalny Konwent Wielkanocny - Msz 鈍. odprawili ksi篹a naszego dekanatu: dziekan ks. Bernard Joszko z Biskupic, ks. J霩ef Zyzik z Ko軼ielisk, ks. Konrad Wawrzinek ze Sternalic, ks. J霩ef Dziuk z Gorzowa 奸御kiego oraz ks. Jacek Kuczma z Bodzanowic, a okoliczno軼iowe kazanie wyg這si o. Felicjan - franciszkanin z Wielunia.

8.05.2016
W Koz這wicach prze篡wali鄉y uroczysto嗆 Pierwszej Komunii 安., do kt鏎ej przyst徙i這 pi璚ioro dzieci.

15.05.2016
W Jamach troje dzieci przyst徙i這 do Pierwszej Komunii 安.

18.05.2016
O鄉iu m這dych parafian otrzyma這 w Gorzowie 奸御kim z r彗 ks. bpa R. Pierska造 sakrament bierzmowania.

26.05.2016
W zwi您ku z Dniem Matki zosta造 odprawione Msze 鈍. w intencji wszystkich Mam, po kt鏎ych w salce mia miejsce s這dki pocz瘰tunek, przygotowany przez parafialn Caritas.

1.06.2016
Z okazji Dnia Dziecka w Koz這wicach i w Jamach by造 sprawowane Msze 鈍. w intencji wszystkich dzieci, kt鏎e otrzyma造 szczeg鏊ne b這gos豉wie雟two oraz s這dki upominek.

23.06.2016
Z okazji Dnia Ojca w Jamach i Koz這wicach odprawiono Msze 鈍. w intencji ojc闚, po kt鏎ych wszyscy ojcowie byli zaproszeni do salki na s這dki pocz瘰tunek.

26.06.2016
W Koz這wicach prze篡wali鄉y odpust ku czci Narodzenia 鈍. Jana Chrzciciela - sum odpustow odprawi i okoliczno軼iowe kazanie wyg這si ks. Kamil Sowada, tegoroczny neoprezbiter z Kluczborka, kt鏎y udziela te b這gos豉wie雟twa prymicyjnego.

10.07.2016
Sum odpustow ku czci 鈍. Ma貪orzaty w Jamach odprawi i okoliczno軼iowe kazanie wyg這si neoprezbiter z Gorzowa 奸御kiego ks. Mateusz Kandzia, kt鏎y tak瞠 udziela b這gos豉wie雟twa prymicyjnego.

11.08.2016
Jak co roku pielgrzymi id帷ych z Sycowa na Jasn G鏎 zatrzymali si w Koz這wicach, aby w ko軼iele odprawi Msz 安., a nast瘼nie w ramach po逝dniowego postoju na plebanii zostali ugoszczeni posi趾iem przygotowanym przez parafian z Koz這wic i Jam.

29. - 30.08.2016
Ministranci i ministrantki z dekanatu (z parafii: Biskupice, Ko軼ieliska i Koz這wice) wzi瘭i udzia w Diecezjalnej Pielgrzymce Ministrant闚 na G鏎ze 安. Anny.

10.09.2016
Wraz z parafi Biskupice grupa parafian wzi窸a udzia w obchodach kalwaryjskich Podwy窺zenia Krzy瘸 安i皻ego na G鏎ze 安. Anny.

10.09.2016
W Koz這wicach po po逝dniu zosta豉 odprawiona dzi瘯czynna Msza 鈍. w ramach prze篡wanych do篡nek, a wieczorem na boisku szkolnym odby si festyn do篡nkowy.

12. - 18.09.2016
Prze篡waj帷 Tydzie Wychowania w tej intencji przez ca造 tydzie po Mszach 鈍. odbywa豉 si adoracja Naj鈍. Sakramentu w tej intencji.

23. - 25.09.2016
Tak瞠 Marianki (tego roku tylko z Koz這wic) wzi窸y udzia w Diecezjalnej Pielgrzymce Marianek na G鏎ze 安. Anny.

25.09.2016
W Jamach zosta豉 odprawiona do篡nkowa Msza 鈍. dzi瘯czynna.

13. i 19.10.2016
W tym roku jeszcze przed Tygodniem Misyjnym (z powod闚 organizacyjnych) w Jamach i w Koz這wicach odprawili鄉y tzw. R騜aniec Misyjny, kt鏎ego pierwsza cz窷 modlitwy "Zdrowa Maryjo" by豉 odmawiana w j瞛ykach: niemieckim, angielskim, hiszpa雟kim, w這skim i czeskim.

23-26.10.2016
W tych dniach prze篡wali鄉y parafialne rekolekcje, kt鏎e prowadzi o. Melchior Adamus, franciszkanin z Borek Wielkich.

4.12.2016
W Jamach 鈍i皻owali鄉y uroczysto嗆 odpustow ku czci 鈍. Miko豉ja - sum odpustow odprawi i S這wo Bo瞠 wyg這si o. Justyn Przyby豉, franciszkanin z Borek Wielkich.

6.12.2016
Jak co roku do zgromadzonych w ko軼iele dzieci w Koz這wicach i Jamach przyby 鈍. Miko豉j, obdarowuj帷 ich s這dkim upominkiem.

16.12.2016
Na plebanii odby這 si przed鈍i徠eczne spotkanie Rady Parafialnej i Zespo逝 Caritas z Koz這wic i Jam.

17.12.2016
Tradycyjnie przed 安i皻ami Bo瞠go Narodzenia w Koz這wicach na plebanii mia豉 miejsce Wigilia dla os鏏 starszych i samotnych z naszej parafii przygotowana przez parafialn Caritas.