22.01.2017
W Koz這wicach i Jamach zosta造 odprawione Msze 鈍. w intencji Bab i Dziadk闚 z okazji przypadaj帷ych dni Babci i Dziadka.

22.01.2017
Po po逝dniu w Koz這wicach odby si koncert kol璠 w wykonaniu ch鏎u z parafii Bodzanowice, pod dyrekcj p. Romana Pruskiego.

12.03.2017
W zwi您ku z Dniem Kobiet (przypadaj帷ym 8. marca) tej niedzieli odprawiono Msze w. w intencji Kobiet, a wszystkie Panie (od najm這dszej do najstarszej) otrzyma造 upominek: kawa貫k pysznej cha逕y.

19.03.2017
W uroczysto嗆 鈍. J霩efa pami皻ali鄉y przy o速arzu tak瞠 o M篹czyznach i M這dzie鎍ach, w intencji kt鏎ych w Koz這wicach i Jamach odprawiono tego dnia Msze 鈍., po kt鏎ych wszyscy Panowie (od najm這dszego do najstarszego) otrzymali ma造 s這dki upominek.

14.05.2017
W Koz這wicach o鄉ioro dzieci przyst徙i這 do Pierwszej Komunii 安i皻ej.

21.05.2017
Tej niedzieli w Jamach do Pierwszej Komunii 安i皻ej przyst徙i這 czworo dzieci.

26.05.2017
W zwi您ku z obchodzonym Dniem Matki, w Jamach i Koz這wicach odprawiono Msze 鈍. w intencji Matek, po kt鏎ych odby造 si okoliczno軼iowe spotkania Mam "przy kawie i cie軼ie", przygotowane przez panie z parafialnego Caritas.

30.05.2017
W parafii Sternalice m這dzie naszego dekanatu przyj窸a Sakrament Bierzmowania z r彗 ks. bpa Rudolfa Pierska造 - z naszej parafii do Bierzmowania przyst徙i這 siedmioro uczni闚 klasy III gimnazjalnej.

1.06.2017
Tego dnia zosta造 odprawione Msze 鈍. w intencji Dzieci - z okazji Dnia Dziecka - na zako鎍zenie kt鏎ych dzieci otrzyma造 szczeg鏊ne b這gos豉wie雟two oraz "s這dki prezencik".

25.06.2017
W tym dniu w Koz這wicach 鈍i皻owali鄉y odpust ku czci Narodzenia 鈍. Jana Chrzciciela - sum odpustow odprawi i okoliczno軼iowe kazanie wyg這si ks. Tomasz Szatanik z Krakowa.

26.06.2017
W zwi您ku z Dniem Ojca w Jamach i Koz這wicach zosta造 odprawione Msze 鈍. w intencji wszystkich ojc闚, a p騧niej na plebanii mia這 miejsce okoliczno軼iowe przyj璚ie dla ojc闚.

9.07.2017
W Jamach 鈍i皻owali鄉y odpust ku czci 鈍. Ma貪orzaty - sum odpustow odprawi i okoliczno軼iowe kazanie wyg這si ks. Piotr Kuc - oficja S康u Biskupiego w Opolu.

11.08.2017
Go軼ili鄉y w parafii pieszych pielgrzym闚, kt鏎zy ka盥ego roku id z Sycowa na Jasn G鏎 - jak zawsze w Koz這wicach odprawili msz 鈍., a potem zostali ugoszczeni posi趾iem przygotowanym przez panie z Koz這wic i Jam.

30. - 31.08.2017
Na G鏎ze 安. Anny odby豉 si Diecezjalna Pielgrzymka Ministrant闚, w kt鏎ej wzi瘭i udzia ministranci i ministrantki z naszego dekanatu (tak瞠 z Koz這wic).

20. - 22.09.2017
W tych dniach prze篡wali鄉y w parafii wizytacj biskupi, kt鏎 przeprowadzi ks. biskup Pawe Stobrawa. W ramach wizytacji ks. biskup odprawi nabo瞠雟two w ko軼iele w Jamach, a w ko軼iele w Koz這wicach sprawowa Eucharysti oraz spotka si z rad parafialn, z chorymi, z grupami modlitewnymi, z kandydatami do bierzmowania, z ministrantami i z mariankami.

6.-8.10.2017
Dziewi耩 marianek z Koz這wic i Jam uczestniczy這 w tegorocznej pielgrzymce Marianek na G鏎ze 安. Anny.

13. i 16.10.2017
W tym roku jeszcze przed Tygodniem Misyjnym (z powod闚 organizacyjnych) w Jamach i w Koz這wicach odprawili鄉y tzw. R騜aniec Misyjny, kt鏎ego pierwsza cz窷 modlitwy "Zdrowa Maryjo" by豉 odmawiana w j瞛ykach: bobo (narzecze afryka雟kie), brazylijskim, litewskim, hiszpa雟kim i po 豉cinie.

22.-25.10.2017
W tych dniach prze篡wali鄉y parafialne rekolekcje, kt鏎e prowadzi o. Kunibert Kubosz, franciszkanin z K這dzka.

19.11.2017
Tej niedzieli go軼ili鄉y ks. diakona ㄆkasza Kl璚zara z naszego opolskiego seminarium duchownego, kt鏎y g這si S這wo Bo瞠 i (jako delegat seminarium) zebra kolekt przeznaczon tej niedzieli w豉郾ie na seminarium w Opolu - bowiem w ca造m naszym dekanacie Gorz闚 奸御ki tej niedzieli go軼ili ksi篹a diakoni, zbieraj帷 kolekt na seminarium duchowne.

3.12.2017
W Jamach obchodzili鄉y uroczysto嗆 odpustow ku czci 鈍. Miko豉ja - sum odpustow odprawi i S這wo Bo瞠 wyg這si franciszkanin z Borek Wielkich - o. Justyn Przyby豉.

6.12.2017
W ko軼io豉ch w Jamach i Koz這wicach do zgromadzonych dzieci przyby 鈍. Miko豉j, kt鏎y ka盥emu wr璚zy s這dki upominek.

16.12.2017
W Koz這wicach na plebanii parafialna grupa Caritas przygotowa豉 Wigili dla os鏏 starszych i samotnych z ca貫j naszej parafii.