We幟ijcie moje jarzmo na siebie i uczcie si ode Mnie, bo jestem 豉godny i pokorny sercem, a znajdziecie ukojenie dla dusz waszych. (Ewang. wg 鈍. Mateusza)

21.01.2018
Tej niedzieli w Jamach i Koz這wicach zosta造 odprawione Msze 鈍. w intencji Bab i Dziadk闚 z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka.

9.02.2018
安iatowy Dzie Chorych obchodzony jest w ca造m Ko軼iele 11. lutego (we wspomnienie MB z Lourdes), jednak w tym roku ten dzie rozpoczyna dni adoracji Naj鈍. Sakramnetu przed 字od Popielcow, zatem Msze 鈍. w intencji chorych zosta造 odprawione w pi徠ek, 9. lutego, podczas kt鏎ych by udzielany Sakrament Namaszczenia Chorych.

11.03.2018
W zwi您ku z Mi璠zynarodowym Dniem Kobiet w Jamach i Koz這wicach zosta造 odprawione Msze 鈍. w intencji kobiet, kt鏎e z tej okazji otrzyma造 te s這dki upominek.

19.03.2018
W dniu 鈍. J霩efa w Jamach i Koz這wicach zosta造 odprawione Msze 鈍. w intencji m篹czyzn i m這dzie鎍闚, kt鏎zy r闚nie otrzymali s這dki upominek.

13.05.2018
Siedmioro dzieci w Koz這wicach przyst徙i這 do Pierwszej Komunii 安i皻ej.

18.05.2018
W tym roku m這dzie naszego dekanatu przyj窸a Sakrament Bierzmowania w parafii Bodzanowice: sakramentu udziela ks. bp Pawe Stobrawa - z naszej parafii do Bierzmowania przyst徙i這 czworo uczni闚 klasy III gimnazjalnej.

20.05.2018
W Jamach do Pierwszej Komunii 安i皻ej przyst徙i這 troje dzieci.

26.05.2018
W Jamach (25. 05) i Koz這wicach (26.05) 鈍i皻uj帷 Dzie Matki odprawiono Msze 鈍. w intencji wszystkich Mam, po kt鏎ych mia造 miejsce okoliczno軼iowe spotkania "przy kawie i cie軼ie", zorganizowane przez parafialny Caritas.

2.06.2018
Z okazji Dnia Dziecka zosta造 odprawione w Jamach i Koz這wicach Msze 鈍. w intencji Dzieci, na zako鎍zenie kt鏎ych dzieci otrzyma造 szczeg鏊ne b這gos豉wie雟two oraz "s這dki upominek".

23.06.2018
W zwi您ku z Dniem Ojca odprawiono Msze 鈍. w intencji ojc闚 - a po Mszach 鈍. zar闚no w Jamach jak i w Koz這wicach by "s這dki pocz瘰tunek" dla ojc闚, przygotowany przez panie z parafialnej Caritas.

24.06.2018
W Koz這wicach prze篡wali鄉y odpust parafialny ku czci 鈍. Jana Chrzciciela - sumist odpustowym by ks. Kazimierz Dola z Nysy.

8.07.2018
W Jamach 鈍i皻owali鄉y odpust ku czci 鈍. Ma貪orzaty - sumist odpustowym by o. Felicjan Kraft, franciszkanin z Wielunia.

26.09.2018
Ko軼i馧 鈍. Anny w Ole郾ie prze篡wa w tym roku jubileusz 500-lecia konsekracji. Z tej okazji Stolica Apostolska og這si豉 Rok Jubileuszowy, daj帷 mo磧iwo嗆 zyskiwania odpustu zupe軟ego.
W zwi您ku z tym niecodziennym Jubileuszem ko軼io豉 鈍. Anny w Ole郾ie wraz z ca造m dekanatem Gorz闚 奸御ki pielgrzymowali鄉y do tego jubileuszowego ko軼io豉, gdzie zosta豉 odprawiona uroczysta Msza 鈍. z mo磧iwo軼i zyskania odpustu jubileuszowego, a tak瞠 oleski ks. proboszcz Walter Lenart przedstawi histori jubileuszowego ko軼io豉 鈍. Anny.

28.-30.09.2018
W tym roku dwana軼ie marianek z Koz這wic i Jam wzi窸o udzia w pielgrzymce Marianek na G鏎ze 安. Anny.

22.10.2018
Tak瞠 i tego roku w Jamach i Koz這wicach w Tygodniu Misyjnym odprawili鄉y tzw. R騜aniec Misyjny. Podczas r騜a鎍a m這dzi parafianie odmawiali pierwsz cz窷 modlitwy "Zdrowa Maryjo" w j瞛ykach: lingela (narzecze afryka雟kie), francuskim, tureckim, rumu雟kim i angielskim.

28.-31.10.2018
Tegoroczne nasze parafialne rekolekcje prowadzi i nauki g這si ks. Tomasz Szatanik ze Zgromadzenia Ksi篹y Kanonik闚 Latera雟kich, pracuj帷y w miejscowo軼i Mst闚 (niedaleko Cz瘰tochowy).

6.12.2018
Tradycyjnie odwiedzi nas Miko豉j i w ko軼iele w Jamach i Koz這wicach wr璚zy oczekuj帷ym go dzieciom paczki ze s這dyczami.

9.12.2018
Tegorocznym sumist odpustowym ku czci 鈍. Miko豉ja w Jamach by ks. Zbigniew Siemionow, proboszcz parafii Grabina, kt鏎y tak瞠 g這si S這wo Bo瞠 (w Jamach oraz w Koz這wicach).

15.12.2018
Na plebanii odby豉 si Wieczerza Wigilijna dla starszych i samotnych parafian, kt鏎 przygotowa zesp馧 Caritas z Koz這wic.