20.01.2019
Tradycyjnie z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka w Jamach i Koz這wicach zosta造 odprawione Msze 鈍. w ich intencji.

10.03.2019
Tej niedzieli odprawiono Msze 鈍. w intencji wszystkich kobiet w zwi您ku z Dniem Kobiet - wszystkie panie zosta造 te obdarowane s這dkim upominkiem.

19.03.2019
Tego dnia prze篡wali鄉y uroczysto嗆 鈍. J霩efa i z tej okazji zosta造 odprawione Msze 鈍. w intencji M篹czyzn i M這dzie鎍闚, kt鏎zy tak瞠 zostali obdarowani s這dkim upominkiem.

4.04.2019
Tego dnia wyruszyli鄉y na parafialn pielgrzymk do G喚binowa, do miejsca gdzie rozwija si kult 鈍. Rity - patronki od spraw trudnych i beznadziejnych, gdzie uczestniczyli鄉y we Mszy 鈍. i nabo瞠雟twie oraz mieli鄉y smaczny posi貫k.

22.05.2019
W parafii Gorz闚 奸. ks. bp Rudolf Pierska豉 udzieli m這dzie篡 naszego dekanatu sakramentu bierzmowania - z naszej parafii do Bierzmowania przyst徙i這 siedmioro uczni闚 klasy III gimnazjalnej.

26.05.2019
Z okazji Dnia Matki, 24. maja w Jamach i 25. maja w Koz這wicach, zosta造 odprawione okoliczno軼iowe Msze 鈍., po kt鏎ych odby造 si te spotkania dla Mam "przy kawie i cie軼ie", zorganizowane przez parafialny Caritas.

1.06.2019
W Koz這wicach i Jamach odprawiono Msze 鈍. w intencji Dzieci w zwi您ku z Dniem Dziecka - na zako鎍zenie kt鏎ych by這 udzielane szczeg鏊ne b這gos豉wie雟two, a ka盥e dziecko otrzyma這 s這dki upominek.

23.06.2019
Z okazji Dnia Ojca pami皻ali鄉y o ojcach, w intencji kt鏎ych zosta豉 odprawiona Msza 鈍. w Jamach i Koz這wicach, a ojcowie-uczestnicy Mszy 鈍. zostali zaproszeni na pocz瘰tunek na plebanii, gdzie otrzymali te s這dki upominek.

23.06.2019
Tej niedzieli prze篡wali鄉y odpust parafialny w Koz這wicach ku czci 鈍. Jana Chrzciciela - sum odpustow odprawi i kazanie wyg這si ks. Maciej Sk鏎a, notariusz Kurii w Opolu.

7.07.2019
W Jamach odby造 si uroczysto軼i odpustowe ku czci 鈍. Ma貪orzaty - sum odpustow odprawi i S這wo Bo瞠 wyg這si ks. Mateusz Kandzia, pochodz帷y z Gorzowa 奸御kiego, a aktualnie student KUL-u.

17.08.2019
Po kilku latach zosta豉 reaktywowana rowerowa pielgrzymka do Cz瘰tochowy na Jasn G鏎 - w tym roku wzi窸o w niej udzia dziewi璚ioro parafian, kt鏎zy o godz. 7.00 wyjechali z Koz這wic i Jam, a na Jasn G鏎 dotarli o godz. 12.30. Potem ks. proboszcz w ich intencji odprawi tam Msz 鈍. i samochodami wszyscy wr鏂ili do dom闚.

22.09.2019
Na G鏎ze 鈍. Anny odby造 si diecezjalne do篡nki, kt鏎ych organizatorem by nasz dekanat Gorz闚 奸御ki. Zatem z ka盥ej z sze軼iu parafii naszego dekanatu pojecha豉 delegacja z koron 積iwn i z do篡nkowymi darami. A starostami tych diecezjalnych do篡nek zostali wybrani Pa雟two Sylwia i Krzysztof Respondek z Jam, kt鏎zy t nominacj przyj瘭i.

17. i 18.10.2019
Prze篡waj帷 pa寮ziernik, kt鏎y w tym roku z woli papie瘸 Franciszka jest obchodzony jako Nadzwyczajny Miesi帷 Misyjny, w Jamach i w Koz這wicach odprawili鄉y R騜aniec Misyjny, podczas kt鏎ego nasza m這dzie odmawia豉 pierwsz cze嗆 modlitwy "Zdrowa Maryjo" w r騜nych j瞛ykach. A by to: j. yoruba (jeden z wielu j瞛yk闚 afryka雟kich), j. hebrajski, j. niemiecki, j. w這ski i j. malgaski. Natomiast przy ka盥ej dziesi徠ce, symbolizuj帷ej jeden z kontynent闚 鈍iata, byli wymienieni misjonarze z naszej diecezji opolskiej tam pracuj帷y - i za nich modlili鄉y si przy ka盥ej tajemnicy owego R騜a鎍a Misyjnego.

27-30.10.2019
W tych dniach prze篡wali鄉y parafialne rekolekcje, kt鏎e g這si o. Krystian Ostrowski - franciszkanin z Pod喚瘸 Szlacheckiego.

1.12.2019
W Jamach prze篡wali鄉y odpust ku czci 鈍. Miko豉ja - sum odpustow odprawi i S這wo Bo瞠 wyg這si o. Grzegorz Pampuch - franciszkanin z Borek Wielkich.

7.12.2019
Tego roku nietypowo - odwiedziny 鈍. Miko豉ja by造 w sobot (7. grudnia) rano, kt鏎y to 鈍. Miko豉j zgromadzonym w ko軼io豉ch w Jamach i Koz這wicach dzieciom wr璚zy upominki.

14.12.2019
Koz這wicki zesp馧 Caritas przygotowa na plebanii Wieczerz Wigilijn dla starszych i samotnych parafian.