Odnowienie misji parafialnych

W ubieg造m roku prze篡wali鄉y parafialne Misje 鈍i皻e. W przysz陰 niedziel, 28. pa寮ziernika, rozpoczniemy odnowienie misji parafialnych, kt鏎e potrwa do 鈔ody, 31. pa寮ziernika, a kt鏎e poprowadzi o. Felicjan Kraft, nasz ubieg這roczny misjonarz.
Plan odnowienia misji jest nast瘼uj帷y:

Odpusty w Roku Wiary

Na Rok Wiary, kt鏎y rozpocz掖 si 11 pa寮ziernika 2012 r. i potrwa do przysz這rocznej uroczysto軼i Chrystusa Kr鏊a 24 listopada 2013 r., papie udzieli odpustu zupe軟ego. Wierni b璠 mogli go uzyska, tak瞠 dla zmar造ch, pod zwyk造mi warunkami: prawdziwej skruchy, spowiedzi sakramentalnej, Komunii eucharystycznej i modlitwy w intencjach Ojca 安i皻ego.
Odpustu mo積a dostapi:

S這dka Niedziela

W niedziel, 21. pa寮ziernika, bedziemy prze篡wa "s這dk niedziel" - b璠zie mo積a naby "co s這dkiego" do kawy lub herbaty, a doch鏚 b璠zie przeznaczony na parafialn Caritas.

Wieczysta Adoracja w Koz這wicach

W niedziel, 21. pa寮ziernika
, przypada w Koz這wicach Dzie wieczystej Adoracji Naj鈍i皻szego Sakramentu.
Program Adoracji jest nast瘼uj帷y:

Do篡nki 2012

W niedziel, 30. wrze郾ia b璠ziemy prze篡wa 安i皻o Plon闚 w Jamach, a w niedziel, 7. pa寮ziernika - w Koz這wicach.
W GALERII s zdj璚ia do obejrzenia.

II Tydzie Wychowania

W dniach od 15. do 22. wrze郾ia b璠ziemy prze篡wa III Tydzie Wychowania - zapraszam do wsp鏊nej modlitwy w tej intencji, kt鏎 przez ca造 tydzie b璠zie stanowi Msza 鈍. po陰czona z adoracj Naj鈍i皻szego Sakramentu.
Program przedstawia si nast瘼uj帷o:

Jubileusz siostry Alodii

W uroczysto嗆 Wniebowzi璚ia NMP (15. sierpnia) nasza parafianka – siostra Alodia (Ma貪orzata) Kos b璠zie obchodzi w klasztorze w Le郾icy 25. rocznic z這瞠nia 郵ub闚 zakonnych.
Parafialne obchody jubileuszu siostry Alodii odb璠 si w sobot 25. sierpnia o godz. 12.00 w Koz這wicach.
W GALERII mo積a obejrze zdj璚ia z tej uroczysto軼i. S te NOWE zdj璚ia!!

Jamy - odpust 2012

W niedziel, 8. lipca, w Jamach obchodzili鄉y odpust ku czci 鈍. Ma貪orzaty - sum odpustow odprawi i S這wo Bo瞠 wyg這si ks. Dariusz Krok, wicedziekan Wydzia逝 Teologicznego Uniwersytetu Opolskiego.
W GALERII - zdj璚iowa relacja z odpustu.

"Wiede zdobyty" 30.06 - 1.07.2012

W sobot, 30. czerwca, o wczesnej porze wyruszyli鄉y autokarem do Wiednia, gdzie - pomimo upa逝 - przez dwa dni zwiedzali鄉y dawn stolic cesarsk. I cho by這 gor帷o, zobaczyli鄉y wiele (cho nie wszystko), wypili鄉y wiele napoj闚 ch這dz帷ych, jak i pojedli鄉y wiele lod闚 - dla och這dy. A w niedziel, 1. lipca, w godzinach nocnych wr鏂ili鄉y szcz窷liwie do naszych dom闚.
W GALERII do obejrzenia relacja zdj璚iowa z naszej pielgrzymki.

Koz這wice - odpust 2012

W niedziel, 24. czerwca, prze篡wali鄉y w Koz這wicach odpust parafialny, zwi您any z uroczysto軼i Narodzenia 鈍. Jana Chrzciciela - sum odpustow odprawi o. Kapistran, franciszkanin z Borek Wielkich.
W GALERII s do obejrzenia zdj璚ia z odpustu.

Procesja Bo瞠go Cia豉

Jak zauwa篡li鄉y - w Koz這wicach skamerowano fragment procesji Bo瞠go Cia豉. Klikaj帷 na ten link mo積a to obejrze (jako嗆 nagrania troch "s豉ba"):
(pod鈍ietli ten ca造 adres i przycisn望 prawy przycisk myszki - pojawi si okienko, w kt鏎ym trzeba nacisn望 informacj: przejd pod ten adres)