Gminne Do篡nki w Koz這wicach '09

W sobot i niedziel (12. - 13. wrze郾ia) w Koz這wicach odb璠zie si gminne 安i皻o Plon闚 (do篡nki) – uroczysta Msza 鈍. z podzi瘯owaniem za 積iwa b璠zie sprawowana w niedziel o godz. 12.30, a potem "zabawa do篡nkowa" z r騜nymi atrakcjami na boisku. W GALERII mo積a obejrze relacj fotograficzn z tego 安i皻a.

Nowa szata graficzna parafialnej strony

Po kilku tygodniach prac ukazuje si nowa szata graficzna naszej parafialnej strony internetowej. W "remoncie" jest jeszcze podstrona z galeriami, ale ju wkr鏒ce b璠zie funkcjonowa豉 jak nale篡. ZAPRASZAMY DO ODWIEDZIN NASZEJ STRONY W NOWEJ SZACIE GRAFICZNEJ I DO WPISYWANIA SI W Ksi璠ze Go軼i!

Modlitewne czuwanie w Gorzowie 奸.

Parafia w Gorzowie 奸. zaprasza w pi徠ek, 28. sierpnia, do swego ko軼io豉 na modlitewne czuwanie, kt鏎ego tematem jest: "Bo瞠 Mi這sierdzie ratunkiem dla 鈍iata". Rozpocz璚ie o godz. 19.00