Parafialny Dzie Spowiedzi

W niedziel, 20. grudnia, b璠ziemy prze篡wali tzw. Parafialny Dzie Spowiedzi Przed鈍i徠ecznej – przygotujmy si dobrze do Sakramentu Pokuty (najpierw poprzez przeczytanie rachunku sumienia z ksi捫eczki, aby przypomnie sobie grzechy, pope軟ione od ostatniej spowiedzi, potem wzbudzenie aktu 瘸lu za pope軟ione grzechy i postanowienia poprawy).

PORZ.EK SPOWIEDZI W NIEDZIEL b璠zie nast瘼uj帷y:
* od godz. 14.30 – spowied w Jamach
* od godz. 16.30 – spowied w Koz這wicach

安iece "Caritas" i op豉tki

W zakrystii mo積a ju nabywa 鈍i徠eczne 鈍iece Caritas oraz op豉tki na Wigili Bo瞠go Narodzenia.

Ekumeniczna Modlitwa M這dych w Opolu

W pierwsz niedziel adwentu, 29. listopada, po raz dwunasty w ko軼iele seminaryjno-akademickim w Opolu o godz. 15.30 odb璠zie si Ekumeniczna Modlitwa M這dych, do udzia逝 w kt鏎ej zaprasza ks. biskup Andrzej Czaja.

Odpust za zmar造ch

W pierwszych dniach listopada mo瞠my zatroszczy si o naszych bliskich zmar造ch, zyskuj帷 dla nich odpust zupe軟y, czyli darowanie kary wiecznej za grzechy. Odpust taki mo積a uzyska tylko jeden raz w ci庵u dnia.
Mog do dost徙i:

Parafialne rekolekcje

Od niedzieli (25. pa寮ziernika) do 鈔ody (28. pa寮ziernika) potrwaj nasze parafialne rekolekcje, kt鏎e poprowadzi ks. Stanis豉w Durbas z Nysy. Jest to szczeg鏊ny czas 豉ski dla ka盥ego bez wyj徠ku, dlatego zapraszamy do pe軟ego uczestnictwa poprzez wys逝chanie nauk oraz skorzystanie z sakramentu Pokuty i przyj璚ie Komunii 安.
Plan rekolekcji jest nast瘼uj帷y:

Wieczna Adoracja w Koz這wicach

W 鈔od - 21. pa寮ziernika - w Koz這wicach b璠zie dzie Wiecznej Adoracji Naj鈍i皻szego Sakramentu. Ka盥y jest zaproszony do adorowania Jezusa w Naj鈍i皻szym Sakramencie w 鈍i徠yni.
Plan adoracji jest nast瘼uj帷y:

Dzie Papieski

W niedziel - 11. pa寮ziernika - b璠ziemy obchodzi IX Dzie Papieski pod has貫m "Jan Pawe II Papie wolno軼i". Przed ko軼io貫m b璠zie mozna z這篡 ofiary na rzecz zdolnych uczni闚 w ramach Fundacji Nowego Tysi帷lecia.

"S這dka niedziela"

Niedziela - 4. pa寮ziernika - to w Koz這wicach tzw. "s這dka niedziela"- przy ko軼iele b璠zie mo積a naby „co s這dkiego do kawy lub herbaty”, a z這穎ne przy tym ofiary b璠 przeznaczone na potrzeby parafialnej Caritas.

Msza 鈍. dla M這dzie篡

W poniedzia貫k, 28. wrze郾ia, o godz. 19.00 zapraszam m這dzie parafii na Msz 鈍., na kt鏎ej go軼iem b璠zie siostra misjonarka Dolores Zok z Olesna (przy okazji b璠zie mo積a naby jej ksi捫k zwi您an z jej prac na misjach).

Gminne Do篡nki w Koz這wicach '09

W sobot i niedziel (12. - 13. wrze郾ia) w Koz這wicach odb璠zie si gminne 安i皻o Plon闚 (do篡nki) – uroczysta Msza 鈍. z podzi瘯owaniem za 積iwa b璠zie sprawowana w niedziel o godz. 12.30, a potem "zabawa do篡nkowa" z r騜nymi atrakcjami na boisku. W GALERII mo積a obejrze relacj fotograficzn z tego 安i皻a.

Nowa szata graficzna parafialnej strony

Po kilku tygodniach prac ukazuje si nowa szata graficzna naszej parafialnej strony internetowej. W "remoncie" jest jeszcze podstrona z galeriami, ale ju wkr鏒ce b璠zie funkcjonowa豉 jak nale篡. ZAPRASZAMY DO ODWIEDZIN NASZEJ STRONY W NOWEJ SZACIE GRAFICZNEJ I DO WPISYWANIA SI W Ksi璠ze Go軼i!