Ogłoszenie Biskupa Opolskiego dla rolników
Dodane przez tom dnia Maj 08 2010 10:11:19
Zgodnie z sugestią Krajowego Duszpasterza Rolników przychylam się do prośby Prezesa Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa o odczytanie następującego komunikatu Prezesa Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Tomasza Kołodzieja:
Szanowni Rolnicy
W roku 2010 Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa już po raz siódmy prowadzi nabór wniosków o przyznanie płatności obszarowych. W bieżącym roku na jednym formularzu wniosku można ubiegać się o płatności bezpośrednie, płatności ONW oraz płatności rolno-środowiskowe.
Wnioski o przyznanie tych płatności można składać bez sankcji tylko do dnia 17 maja 2010 r., bezpośrednio w biurach powiatowych Agencji lub przesłać listem.
Terminowe składanie wniosków odbywać się będzie w biurach powiatowych Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, które w najbliższym tygodniu od 10 do 14 maja oraz w przyszły poniedziałek – 17 maja będą czynne w godzinach od 6.00 do 22.00. Ponadto, biura powiatowe Agencji będą również czynne w sobotę 15 maja w godzinach od 8.00 do 16.00.