!!!AKTUALIZACJA!!! Misterium Męki Pańskiej w Opolu
Dodane przez tom dnia Marzec 08 2020 11:28:02
Szczęść Boże,
ze smutkiem obserwujemy sytuację związaną z rozprzestrzenianiem się nowego koronawirusa SARS-Cov-2 wywołującego chorobę COVID-19 i z kolejnymi przypadkami zachorowań. Dlatego mając na uwadze zalecenia prewencyjne władzy państwowej, oraz przychylając się do rozporządzenia rządu dotyczącego zakazu organizowania imprez masowych oraz wydarzeń kulturalnych, ODWOŁUJEMY wszystkie spektakle "Sprawy Jezusa z Nazaretu". Nie przewidujemy również wystawiania spektaklu w innym terminie.
Prosimy o przekazanie tej informacji wszystkim zainteresowanym osobom, które chciały obejrzeć przygotowane przez nas Misterium.
Z poważaniem
Organizatorzy.


Zapraszamy do udziału w parafialnym wyjeździe na Misterium o męce Pana Jezusa, który odbędzie się w sobotę, 21. marca, o godz. 19.00 w Opolu w Seminarium Duchownym - wstęp jest bezpłatny (a podczas spektaklu będą zbierane dobrowolne ofiary na cele charytatywne). Organizujemy autobus: mamy 30 miejsc, a wyjazd (w sobotę, 21. marca) będzie o godz. 17.15. Od jutra (poniedziałku) można już się zapisywać (telefonicznie lub osobiście).