Z czym por闚namy kr鏊estwo Bo瞠 lub w jakiej przypowie軼i je przedstawimy? Jest ono jak ziarnko gorczycy; gdy si je wsiewa w ziemi, jest najmniejsze ze wszystkich nasion na ziemi. Lecz wsiane, wyrasta i staje si wi瘯sze od innych jarzyn. (Ewang. wg 鈍. Marka)

Og這szenia duszpasterskie

Dzisiaj (13. czerwca) XI niedziela zwyk豉

— o godz. 16.00 w Koz這wicach nabo瞠雟two fatimskie

— kolekta jest tzw. specjalna – „B鏬 zap豉” za Wasze ofiary

W ubieg造 czwartek zako鎍zyli鄉y oktaw Bo瞠go Cia豉pragn podzi瘯owa s逝瘺ie liturgicznej, panom nosz帷ym baldachim i latarnie, dzieciom sypi帷ym kwiaty i z chor庵iewkami, jak i wszystkim (cho nielicznym) wiernym, kt鏎zy w oktawie Bo瞠go Cia豉 uczestniczyli we Mszach 鈍. i procesjach, by zgodnie wielowiekow tradycj Ko軼io豉 w ten spos鏏 鈍i皻owa uroczysto嗆 Bo瞠go Cia豉 przez ca造 tydzie.

W najbli窺zych tygodniach b璠 uroczysto軼i odpustowe, b璠zie zako鎍zenie roku szkolnego dla dzieci i m這dzie篡, mija te kolejny miesi帷 dla dzieci komunijnych od uroczysto軼i pierwszokomunijnej – dlatego og豉szam okazj do spowiedzi 鈍.: w Jamach w najbli窺z sobot po Mszy 鈍., a w Koz這wicach w pi徠ek – 25. czerwca przed Msz 鈍. OGROMNIE PROSZ – ZWxSZCZA RODZIC紟 – O PRZYPILNOWANIE, BY DZIECI PRZYSZΧ DO SPOWIEDZI!
Oczywi軼ie, mo磧iwo嗆 spowiedzi jest te dla wszystkich parafian.

W nast瘼n niedziel, 20. czerwca, o godz. 14.30 w Koz這wicach odprawimy nabo瞠雟two do 鈍. Krzysztofa, po kt鏎ym b璠zie po鈍i璚enie pojazd闚 – sk豉dane przy tym ofiary b璠 przeznaczone na pomoc misjonarzom.