Zabiegajcie nie o ten pokarm, kt鏎y niszczeje, ale o ten, kt鏎y trwa na 篡cie wieczne, a kt鏎y da wam Syn Cz這wieczy. (Ewang. wg 鈍. Jana)

Og這szenia duszpasterskie

Dzisiaj (1. sierpnia) XVIII Niedziela Zwyk豉

— mo積a dzi zyska odpust zupe軟y zw. Porcjunkula – kto go nie uzyska dzisiaj, mo瞠 skorzysta z tej mo磧iwo軼i jeszcze jutro (2. sierpnia) lub w najbli窺z niedziel (8. sierpnia) – zgodnie z rozporz康zeniem Ks. Biskupa 闚 odpust mo積a zyska jeden raz (w kt鏎y z tych trzech dni). Warunki: Spowied i Komunia 安. i zwi您ane z tym wykluczenie wszelkiego przywi您ania do grzechu, nawiedzenie ko軼io豉, odm闚ienie modlitw „Ojcze nasz” i „Wierz w Boga” oraz odm闚ienie dowolnej modlitwy na intencj Ojca 安.

W tym tygodniu b璠zie I czwartek, I pi徠ek i I sobota miesi帷a. Jednak dzie 6. sierpnia – czyli najbli窺zy pi徠ek – to 安i皻o Przemienienia Pa雟kiego, zatem Msze 鈍. odprawimy w intencji czcicieli Serca Jezusowego, natomiast odwiedziny chorych zostan przeniesione na nast瘼ny pi徠ek (13. sierpnia).

W niedziel za tydzie (8. sierpnia) b璠zie tzw. kolekta specjalna. A w parafii Biskupice – odpust ku czci 鈍. Jacka.

Serdecznie dzi瘯uj za wszelkie dary ofiarowane na plebani – „B鏬 zap豉” za Wasz dobro.

Dzisiejszej niedzieli jest w naszej diecezji akcja zwi您ana z bezp豉tnymi szczepieniami przeciwko koronawirusowi przy wybranych ko軼io豉ch – najbli瞠j nas ta akcja ju trwa od rana przy ko軼iele Bo瞠go Cia豉 w Ole郾ie (闚 punkt szczepie oferuje ch皻nym szczepionk Jonson&Jonson, a szczepienie potrwa do godz. 14.00 – trzeba mie ze sob dow鏚 osobisty).

ZAPOWIEDZI PRZED印UBNE:
Dominik Nies這ny (Koz這wice) i Victoria Gnot (Rad堯w) – zap. II