Wtedy ujrz Syna Cz這wieczego, nadchodz帷ego w ob這ku z moc i wielk chwa陰. A gdy si to dzia zacznie, nabierzcie ducha i podnie軼ie g這wy, poniewa zbli瘸 si wasze odkupienie. (Ewang. wg 鈍. ㄆkasza)

17.01.2021
Z okazji Dnia Babci i Dziadka ju tej niedzieli zosta造 odprawione Msze 安. w intencji wszystkich Bab i Dziadk闚.

7.03.2021
Ju w przeddzie Mi璠zynarodowego Dnia Kobiet w Jamach i w Koz這wicach odprawiono Msze 鈍. w tej intencji, a na koniec wszystkie panie otrzyma造 s這dki upominek.

19.03.2021
Tego roku uroczysto嗆 鈍. J霩efa przypad豉 w pi徠ek (co zwykle w Wielkim Po軼ie wi捫e si z odprawieniem Drogi Krzy穎wej), ale w zwi您ku z obchodzonym aktualnie Rokiem 安. J霩efa w ten w豉郾ie pi徠ek zosta造 odprawione Msze 鈍. w intencji M篹czyzn i M這dzie鎍闚, po kt鏎ych by這 nabo瞠雟two ku cci 鈍. J霩efa.

09.05.2021
Pi璚ioro dzieci z Koz這wic i Jam przyst徙i這 do Pierwszej Komunii 安i皻ej w Koz這wicach.

26.05.2021
26. maja w Koz這wicach i 27. maja w Jamach zosta造 odprawione Msze 鈍. w intencji Matek z okazji Dnia Matki.

1.06.2021
Z okazji Dnia Dziecka w Koz這wicach i w Jamach odprawiono Msze 鈍. w intencji Dzieci- i na zako鎍zenie by這 udzielane szczeg鏊ne b這gos豉wie雟two, co by這 owi您ane z otrzymaniem s這dkiego upominku.

23.06.2021
Tak瞠 z okazji Dnia Ojca zosta造 odprawione Msze 鈍. w Jamach i Koz這wicach w intencji ojc闚.

27.06.2021
Ku czci 鈍. Jana Chrzciciela prze篡wali鄉y odpust parafialny w Koz這wicach - sum odpustow odprawi i kazanie wyg這si ks. Pawe Brudek, profesor z KUL-u.

4.07.2021
Tej niedzieli obchodzili鄉y w Jamach odpust ku czci 鈍. Ma貪orzaty, M璚zennicy - sum odprawi i kazanie odpustowe wyg這si ks. Mariusz Marsza貫k, pallotyn z Cz瘰tochowy.

3. – 10.10.2021
W tych dniach w naszej parafii odby造 si Parafialne Misje 安i皻e, kt鏎e poprowadzi ks. Andrzej Partika – pallotyn.

21.11.2021
Do naszej parafii przyby造 siostry j霩efitki z Kluczborka (s. Zuzanna - prze這穎na i s. Nulla) z pro軸 o wsparcie finansowe remontu klasztornego dachu - po Mszy 鈍. przy ko軼iele mo積a by這 z這篡 ofiar na ten cel.