Cytat na dziś

Idźcie na cały świat i głoście Ewangelię wszelkiemu stworzeniu. Kto uwierzy i przyjmie chrzest, będzie zbawiony; a kto nie uwierzy, będzie potępiony. (Ewang. wg św. Marka)

Już blisko Nowy Rok 2021

W czwartek będzie ostatni dzień Starego Roku - nabożeństwa na zakończenie roku: w Jamach o godz. 15.00, a w Kozłowicach o godz. 16.00.
Natomiast w piątek rozpoczniemy Nowy Rok Pański 2021 – Msze św. zostaną odprawione następująco:w Kozłowicach o godz. 9.30, potem w Jamach o godz. 11.00, a po południu w Kozłowicach najpierw o godz. 14.30 nabożeństwo w intencji pokoju na świecie, zaś o godz. 15.00 noworoczna Eucharystia (zgodnie z przykazaniem kościelnym jako katolicy jesteśmy zobowiązani do uczestnictwa 1. stycznia we Mszy św.).