Kto by mi璠zy wami chcia si sta wielkim, niech b璠zie s逝g waszym. A kto by chcia by pierwszym mi璠zy wami, niech b璠zie niewolnikiem wszystkich. (Ewang. wg 鈍. Marka)

Parafialne rekolekcje

Od niedzieli (25. pa寮ziernika) do 鈔ody (28. pa寮ziernika) potrwaj nasze parafialne rekolekcje, kt鏎e poprowadzi ks. Stanis豉w Durbas z Nysy. Jest to szczeg鏊ny czas 豉ski dla ka盥ego bez wyj徠ku, dlatego zapraszamy do pe軟ego uczestnictwa poprzez wys逝chanie nauk oraz skorzystanie z sakramentu Pokuty i przyj璚ie Komunii 安.
Plan rekolekcji jest nast瘼uj帷y:

Wieczna Adoracja w Koz這wicach

W 鈔od - 21. pa寮ziernika - w Koz這wicach b璠zie dzie Wiecznej Adoracji Naj鈍i皻szego Sakramentu. Ka盥y jest zaproszony do adorowania Jezusa w Naj鈍i皻szym Sakramencie w 鈍i徠yni.
Plan adoracji jest nast瘼uj帷y:

Dzie Papieski

W niedziel - 11. pa寮ziernika - b璠ziemy obchodzi IX Dzie Papieski pod has貫m "Jan Pawe II Papie wolno軼i". Przed ko軼io貫m b璠zie mozna z這篡 ofiary na rzecz zdolnych uczni闚 w ramach Fundacji Nowego Tysi帷lecia.

"S這dka niedziela"

Niedziela - 4. pa寮ziernika - to w Koz這wicach tzw. "s這dka niedziela"- przy ko軼iele b璠zie mo積a naby „co s這dkiego do kawy lub herbaty”, a z這穎ne przy tym ofiary b璠 przeznaczone na potrzeby parafialnej Caritas.

Msza 鈍. dla M這dzie篡

W poniedzia貫k, 28. wrze郾ia, o godz. 19.00 zapraszam m這dzie parafii na Msz 鈍., na kt鏎ej go軼iem b璠zie siostra misjonarka Dolores Zok z Olesna (przy okazji b璠zie mo積a naby jej ksi捫k zwi您an z jej prac na misjach).

Gminne Do篡nki w Koz這wicach '09

W sobot i niedziel (12. - 13. wrze郾ia) w Koz這wicach odb璠zie si gminne 安i皻o Plon闚 (do篡nki) – uroczysta Msza 鈍. z podzi瘯owaniem za 積iwa b璠zie sprawowana w niedziel o godz. 12.30, a potem "zabawa do篡nkowa" z r騜nymi atrakcjami na boisku. W GALERII mo積a obejrze relacj fotograficzn z tego 安i皻a.

Nowa szata graficzna parafialnej strony

Po kilku tygodniach prac ukazuje si nowa szata graficzna naszej parafialnej strony internetowej. W "remoncie" jest jeszcze podstrona z galeriami, ale ju wkr鏒ce b璠zie funkcjonowa豉 jak nale篡. ZAPRASZAMY DO ODWIEDZIN NASZEJ STRONY W NOWEJ SZACIE GRAFICZNEJ I DO WPISYWANIA SI W Ksi璠ze Go軼i!

Modlitewne czuwanie w Gorzowie 奸.

Parafia w Gorzowie 奸. zaprasza w pi徠ek, 28. sierpnia, do swego ko軼io豉 na modlitewne czuwanie, kt鏎ego tematem jest: "Bo瞠 Mi這sierdzie ratunkiem dla 鈍iata". Rozpocz璚ie o godz. 19.00