Kandydaci do rady duszpasterskiej
Dodane przez tom dnia Listopad 16 2021 18:44:38
Niedziela, 14. listopada, by豉 dniem zg豉szania kandydat闚 do nowej Parafialnej Rady Duszpasterskiej.
W Koz這wicach zosta這 zg這szonych 57 kandydat闚. Najwi璚ej g這s闚 otrzymali: p. Daniel Gallus - 66; p. Rafa Gallus - 63 i p. Jan W鎩cik - 44. Natomiast w Jamach zosta這 zg這szonych 29 kandydat闚, a najwi璚ej g這s闚 otrzymali: p. Jerzy Mruczek - 25; p. J霩ef Mruga豉 - 20 i p. Adrian Kosmala - 16.
Oto ca豉 lista kandydat闚 z Koz這wic i Jam i liczba zg這sze (czytaj wi璚ej):
Tre嗆 rozszerzona
KOZΜWICE:
1. Gallus Daniel – 66
2. Gallus Rafa – 63
3. W鎩cik Jan – 44
4. Wojaczyk J霩ef – 21
5. Wojczyk Ma貪orzata – 19
6. G鏎ski Pawe– 15
7. Kus Alojzy – 15
8. Sobania Krzysztof – 15
9. Skowronek Emanuel – 10
10. Ha豉dyn Krystian – 8
11. Meryk Gizela – 8
12. Kajkowski Artur – 7
13. Bana Daniel – 6
14. Dragan Edyta – 6
15. Godyla Mariusz – 6
16. Kiczmach Remigiusz – 6
17. Kansy Karol – 5
18. Foryta Ewa – 4
19. Kami雟ki Dariusz – 4
20. Mencfel Kamil– 4
21. Sachta Sebastian – 4
22. Kansy ㄆcja– 3
23. Kind Jerzy – 3
24. Piskorski Rados豉w – 3
25. Pollok Janusz – 3
26. Szeliga Lidia – 3
27. Gnacy Rudolf – 2
28. Kiedos Arkadiusz – 2
29. Kos Martin – 2
30. Panek S豉womir – 2
31. Szeliga Krzysztof – 2
32. Dragan Tomasz – 1
33. Famula Brygida – 1
34. Famula Jan – 1
35. Foryta Waldemar – 1
36. Gajdecki Roman – 1
37. Gallus Aleksander– 1
38. Gallus Bernard – 1
39. Gallus Ernest – 1
40. Ha豉dyn J霩ef – 1
41. J璠rok Jerzy – 1
42. Kaska Janusz – 1
43. Knap Eugeniusz – 1
44. Kucharz Klaudiusz – 1
45. Marcinowski Piotr – 1
46. Niejadlik Ewa – 1
47. Nies這ny Piotr – 1
48. Pig這 Alfred – 1
49. Pig這 Tomasz – 1
50. Sabina Jerzy – 1
51. Szewc Krzysztof – 1
52. Tenerle Lidia – 1
53. Tenerle Tadeusz – 1
54. Wachowski Marek – 1
55. Wiecha Sebastian – 1
56. Wojczyk Alicja – 1
57. 砰dziak Dariusz – 1

JAMY:
1. Mruczek Jerzy – 25
2. Mruga豉 J霩ef – 23
3. Kosmala Adrian – 16
4. Kupski Armin – 9
5. Blaszczok Gerard – 7
6. Werner Piotr – 7
7. Blaszczok ㄆkasz – 5
8. Prochota Kamil – 5
9. Wajkert Dorota – 5
10. Gallus Damian – 4
11. Kupski Jan – 4
12. Kupski Waldemar – 4
13. Kupski Tomasz – 3
14. Mruczek Rafa – 2
15. Mycka Rajmund – 2
16. Blaszczok Izabela – 1
17. Gallus Erwin - 1
18. Hober Henryk – 1
19. Kansy Adrian – 1
20. Kulesza Eugeniusz – 1
21. Kulesza Grzegorz – 1
22. Kulesza Marek – 1
23. Mruczek Tomasz – 1
24. Mruga豉 Monika – 1
25. Mycka Mateusz – 1
26. Respondek Krzysztof – 1
27. Wi璚豉w Artur – 1
28. Wojew鏚ka Andrzej – 1
29. Wojew鏚ka Henryk – 1